Відеоспостереження, системи безпеки

    

Реклама
Каталог
Аудіодомофони
- Викличні панелі
-Індивідуальні
-Відеодомофони
-Блоки пам'яті відеодомофонів
-Викличні панелі кольорові
-Викличні панелі ЧБ
-Домофони кольорові
-Домофони ЧБ
-Багатоквартирні
-Пристрої сполучення з домофонами

Контроль доступу
-Proximity зчитувачі
-Автономні контролери
-Дверні доводчики
-Кнопки виходу
-Кодові клавіатури
-Контролери доступу
-Турнікети
- Електромагнітні замки
- Електромеханічні замки
- Електромеханічні клямки
-Електронні ідентифікатори

Наші розробки
-Контроль доступу
-Надсилання відео

-HD-SDI відеоспостереження
-IP web камери спостереження для дому та офісу
-IP відеокамери
-USB Відеореєстратори (DVR)
-Vivotek
-Акумулятори
-Блоки живлення
-
-Кабельна продукція
-Квадратори
-Комп'ютерне онлайн відеоспостереження
-Монітори для відеоспостереження
-Муляжі
-обьектіва
-Надсилання відео
-Поворотні пристрої
-Рознімання та перехідники
-Термокожухи
-Віддалене відеоспостереження від фірми AXIS

Сигналізація
-GSM-Додзвонювачі
-JABLOtrON
-OPTEX
-TEXE
-Активні бар'єри
-Протикрадіжні обладнання
-Датчики вібрації
-Датчики розбиття скла
-Комбіновані датчики
-Магнітоконтактні датчики
-Пасивні ІЧ-датчики
-ППК
-Світло-звукові сирени

FAQ

Часті питання
Посилання
наше посилання


Обговорюються на форумі
Вибір покупців
Останні статті
The North Face Men's Down Vest ...
north face shoes sale hakesdx ...
переглянути записи з HDVR-881 ...
Ipad & HDVR-08ANV
Всі теми >>
Внутренняя камера спостереження LC-918-3.6 Внутрішня камера спостереження LC-918-3.6
Ціна: 136 грн
Інтелектуальна будівля. Совре ...
Передача відеосигналу ...
Ера інтелектуального відео ...
Біометрія не тільки для супер ...
Всі статті >>

Зовнішня камера спостереження з ІЧ підсвічуванням LC-301-3.6
30 у.о.
Камера спостереження з ІЧ підсвічуванням на 20м LC-921P
;26 у.о.
85 у.о.
Домофон KCV-A374
152 у.о.

Каталог систем безпеки та відеоспостереження на Україні: Відеореєстратор, Домофон, Відеодомофон, Сигналізація, Контроль доступу

Видеодомофони
Відеодомофони
Пристрої сполучення з домофонами,Блоки пам'яті відеодомофонів,Викличні панелі кольорові,Викличні панелі ЧБ,Домофони кольорові,Домофони ЧБ,Багатоквартирні.

Аудіодомофони
Аудіодомофони
Викличні панелі,Індивідуальні,Багатоквартирні.

Устаткування для систем відеоспостереження в Києві
Устаткування для систем відеоспостереження в Києві
HD-SDI відеоспостереження,IP відеокамери,Vivotek,Акумулятори,Блоки живлення,ІЧ-підсвічування для зовнішнього та зовнішнього спостереження,Кабельна продукція,Муляжі,Рознімання та перехідники,Віддалене відеоспостереження від фірми AXIS,IP web камери спостереження для дому та офісу,USB Відеореєстратори (DVR),Квадратори,Комп'ютерне онлайн відеоспостереження,Монітори для відеоспостереження,обьектіва,Надсилання відео,Поворотні пристрої,Термокожухи.

Контроль доступу
Контроль доступу
Кнопки виходу,Електронні ідентифікатори,Proximity зчитувачі,Автономні контролери,Дверні доводчики,Кодові клавіатури,Контролери доступу,Металодетектори,Турнікети,Електромагнітні замки,Електромеханічні замки,Електромеханічні клямки.

Сигналізація
Сигналізація
JABLOTRON,OPTEX,TEXE,GSM-Додзвонювачі,Активні бар'єри,Протикрадіжні обладнання,Датчики вібрації,Датчики розбиття скла,Комбіновані датчики,Магнітоконтактні датчики,Пасивні ІЧ-датчики,ППК,Світло-звукові сирени.

Наші розробки
Наші розробки
Надсилання відео,Контроль доступу.

Відеореєстратор H.264Відеореєстраторз H.264 компресиі прийшов на заміну відеореєстраторів з MJPEG стиском. На заміну дуплексним або триплексного відеореєстраторів прийшли гексаплексние DVR. З'явилося безліч функціональних можливостей, таких як одночасний перегляд відео зображення в реальному часі і перегляд архіву, настройка менювідеореєстратора, робота декількох одночасно підключених мережевих клієнтів та віддалена настройка користувальницького меню DVR, управління поворотними камерами. Підтримка WAP protocol, яка дає можливість перегляду відеокамер в реальному часі на екрані мобільного телефону через GPRS. Управління меню реєстратора за допомогою комп'ютерної мишки PS/2. Інтуїтивно зрозумілий і простий у використанні графічний користувальницький інтерфейс. Подивитися характеристики відеореєстраторів HDVR-04ANV, HDVR-09ANV, HDVR-16ANV.
ДомофонДомофон- пристрій який, як правило, встановлюють біля входу в приміщення. Ви отримуєте можливість управляти різними приладами контролю доступу, такими так електромеханічні або електромагнітні замки, приводу воріт, шлагбауми. При установці системи із замком в офісі обмежується доступ в офісне приміщення сторонніх осіб. Колидомофонвстановлюється в квартирі або будинку, він працює як дверний дзвінок і на додаток до цього є можливість вести розмову з людиною який знаходиться перед вхідними дверима або хвірткою і бачити його на екрані монітора. Домофони - можна розділити на 2 категорії: чорно і кольорові. Подивитися моделі можна тут:чорно домофони,кольорові домофони

Компанія"Каштан"ось вже декілька років займає лідируючі позиції на ринку установки і монтажу охоронних систем відеоспостереження. Основними напрямками нашої діяльності є продаж і установка аналогових, інфрачервоних і цифрових камер відеоспостереження для квартир, приміщень на Україні, м.Київ, продаж засобів для домашніх систем з відео камерами gsm та веб спостереження, контролю доступу, охоронної сигналізації та домофонів (відеодомофонів), відеореєстраторів. Ми постійно вдосконалюємо методи роботи з клієнтами, знаходячи компроміс між потребами компанії і інтересами наших покупців. До кожного клієнта у нас індивідуальний підхід. Наші фахівці підбирають оптимальні варіанти вирішення задачі, як з точки зору ціни, так і з точки зору функціональності і якості. Професійно встановимо gsm устаткування для відеоспостереження в магазинах і будь-яких інших приміщеннях на Україні, м.Київ

Відеоспостереження Hawell Цифрові системи відеоспостереження Hawell відрізняються високою продуктивністю і надійністю роботи. Широкий модельний ряд дозволяє організувати систему відеоспостереження з кратністю 4 відеокамери або відеоканалу. Можливість установки декількох плат в комп'ютер, залежить від кількості каналів плативідеоспостереження, дає можливість побудови системи відеоспостереження до 64х камер (каналів) на один комп'ютер. 1 канал ТБ-виходу дає можливість послідовного виводу на додатковий монітор.
Камера відеоспостереження Принцип роботи всіх видів камер відеоспостереження - зводиться до того, що по суті це очі відеосистеми, вони визначають ту візуальну інформацію, яка в кінцевому підсумку надходить до оператора. Однак, на відміну від очей, використання відеокамер надає оператору унікальну можливість одночасно бачити на екранівідеомоніторазображення з багатьох, досить віддалених місць. Основою сучасної відеокамери є так звана ПЗС-матриця (ПЗС - прилад із зарядовим зв'язком) - прямокутна світлочутлива напівпровідникова пластинка з відношенням сторін 3: 4.
Відеоспостереження

Відеоспостереження

90% інформації, яку сприймає людина проходить через його очі, тому системи відеоспостереження і отримали таке розповсюдження. В областівідеоонаблюденія в останні роки відбуваються величезні зміни, розробляються нові наукові методики аналізу відеоінформації , Поліпшується якість і швидкість відеозапису.

Відеоспостереження, як цифрова система, являє собою програмно-апаратний комплекс, призначений для організації систем технологічного і охоронного телебачення. Дозволяє організовувати відеоконтроль як на локальних, так і на територіально-розподілених об'єктах.

Охоронна система відеоспостереження являє собою електронний пристрій - плату захоплення (отціфровкі) відео сигналу і монтується в комп'ютер стандарту PC. Відеоспостереження має у своїй основі один важливий момент - оцифровка і апаратне стиснення аналогового сигналу з відеокамер в цифровий код, який потім обробляється програмно.

Сьогодні цифровевідеоспостереженняпредставляє цілий ряд функціональних особливостей, які вигідно виділяють його на тлі аналогових систем, які все більше застарівають. Безпечна установка камер відеоспостереження навіть в квартирі із записом, роблять цю технологію ще більш доступною. Система відеоспостереження будуватися за модульним принципом, що дозволяє її вільно нарощувати, забезпечуючи тим самим підключення більшого числа відеокамер. Завдяки цьому, відеоспостереження здатне забезпечувати роботу необмеженого числа камер, що дуже важливо для глобальних комплексів відеоспостереження, розташованих на великих підприємствах. Ще однією відмітною особливістю цифрової системи відеоспостереження є її висока продуктивність.

Прилади відеоспостереження дозволяє вести запис відеозображення з необмеженого числа відеокамер зі швидкістю до 25 кадрів в секунду з дозволом 704 х 576 пікселів. Крім того, відеоспостереження забезпечує високу швидкість доступу до збережених відеоматеріалів і гарна якість що відтворюється. Програмне забезпечення систем дозволяє об'єднувати в єдину мережу розподілені локальні системи відеоспостереження для їх подальшого централізованого адміністрування та контролю - оператор системивідеоспостереженняможе одночасно виводити на монітор зображення з будь-якою з відеокамер, підключених до системі відеоспостереження.

Контроль доступу

Контроль доступу

Системиконтролю доступу- багатопланові електронні сістемами безпеки. Звичайна двері в якій встановлено електромеханічний замком або механічний турнікет з вахтером теж є системою і визначається якконтроль доступу. Поперше електронні системи служать для забезпечення можливості доступу певних людей в певні приміщення (можливий контроль їх переміщення) і обмежують доступ осіб, який не мають права доступу у відповідні кімнати. Тобтоконтроль доступу- це електронний комплекс, що дозволяє вирішувати завдання будь-якої складності.

Але ще більш складні системи, включають в себе один або кілька комп'ютерів,контроль доступуможе контролювати ситуацію грунтуючись на поточному часу, дня тижня і святкових днях. Система може складати протокол всіх подій: проходів користувача через певну двері в певний час, спроб несанкціонованого доступу і т.д. Програмне забезпеченняконтролю доступудозволяє отримувати різні види звітів про події, які відбувалися в системі за певний час. Також, різні системиконтролю доступуможуть мати великий набір додаткових функцій, таких як: захист від несанкціонованого проникнення в приміщення шляхом передачі карти доступу (Ключа ТМ - елемент контролю доступу) іншій особі, графічне представлення на моніторі комп'ютера плану об'єкту, що охороняється з відображенням тривожних ситуацій і т.д.

Пряма функція систем контролю доступу - розмежування доступу, але також системи можуть використовуватися для обліку робочого часу, контролю проходження маршруту охоронцем, управління різними пристроями (освітленням, сиренами і т.п.) орієнтуючись на події, які відбуваються в системі. Багато системиконтролю доступу мають можливість підключати датчики охоронної сигналізації та виробляють сигнал тривоги або управляють системою відеоспостереження . Розглянемо приклад - при спробі входу в приміщення нелегального користувача (Пред'явленні системі нелегальної карти доступу)контроль доступувключить запис з камер відеоспостереження і зафіксує дії правопорушника.

Відеореєстратор

Відеореєстратор

Відеореєстратордозволяє записувати відео на жорсткий диск і шукати потрібні фрагменти з більшою швидкістю, кращим дозволом і в більшому обсязі за рахунок застосування сучасних комп'ютерних технологій. Апаратно даний пристрій може бути виконано як PC сумісна плата, яка вставляється в PCI-слот комп'ютера або як окремий пристрій (так звані non-PC або Stand Alone відеореєстратори).

Будь цифровийвідеореєстратормає спеціальний слот для установки жорсткого диска, куди і проводиться запис відеозображення, деякі моделі мають можливість підключення другого диска для створення резервної копії. Отримане таким чином зображення може бути багаторазово просмотрено без погіршення якості, може зберігається як завгодно довго і не вимагає ніякого обслуговування носіїв. Більшість моделей має тривожні входи, що дозволяють включати запис в тому випадку, коли з'являється сигнал на цих входах або записувати кадри з більш високою роздільною здатністю при спрацьовуванні тривожних датчиків. Це дозволяє оптимально використовувати місткість жорсткого диска і зберігати на ньому великі обсяги інформації.

Застосування цифровихвідеореєстраторівмає ряд переваг перед використанням мультиплексорів і відеомагнітофонів. Перш за все запис на жорсткий диск має більш високу якість, набагато більший термін служби, її зручніше зберігати та архівувати, а пошук необхідної інформації проводиться швидше і зручніше.

Аудіодомофон

Аудіодомофон

Аудіодомофониє найбільш простими, але в теж час дуже ефективними пристроями забезпечення безпеки квартири, під'їзду житлового будинку, офісу або заміського будинку. Аудіодомофонце двостороннє переговорний пристрій, яке складається з викличної панелі, що монтується як правило, на зовнішній стороні дверей і абонентської трубки розміщується всередині приміщення. При натисканні кнопки на панелі виклику трубка видає мелодійний сигнал кілька разів поспіль. При використанні системи відпадає необхідність у використанні звичайного електродзвінка. На аудіотрубки, які встановлюються всередині будинків, є кнопки для відкриття електрозамків. Для багатоквартирних домофонів характерна наявність можливостей: дзвінка за номером квартири і відкриття під'їзної двері.

Відеодомофон

Відеодомофон

Відеодомофондопоможе Вам захистити себе, свою сім'ю і власний будинок від сторонніх відвідувачів і непрошених гостей. Також відеодомофона може застосовуватися в офісах і на об'єктах підвищеної безпеки

Відеодомофон - це комплект, що складається з монітора і викличної аудіо/відео панелі. Аудіо/відео панель - пристрій з корпусом виконаним з металу (вандалозахищений) або з пластику (для офісу), яка містить в собі телекамеру, кнопку виклику, мікрофон, а також динамік та ІЧ-підсвічування (дає можливість "бачити" в темряві). Конструктивна особливість деяких аудіо/відео панелей дозволяє їх встановити на стіну або двері як врізним ("Утапливаются"), так і накладними способом. Моніторвідеодомофона - Це пристрій, має 4 "дюймовий (10 см. по діагоналі) плоский чорно-білий екран, трубку для переговорів, кнопку відкривання замку, якщо мається дистанційно керований замок. Деякі моделі відеодомофонів в доповнення мають кнопку інтеркома. Інтерком - зв'язок з додатковою трубкою. Додаткова трубка інтеркома, також має кнопку для управління замком. Зв'язок між Відеодомофони і викличної аудіо/відео панеллю здійснюється за допомогою 4-х проводового кабелю.

Існує безліч різновидів відеодомофонів, які отлічаються між собою різною функціональністю. Також у деяких моделей моніторіввідеодомофонівіснує можливість підключення додаткових відеокамери і блоку пам'яті.

Охоронно-пожежна сигналізація

Охоронно-пожежна сигналізація

Найчастіше наслідки після пожеж і крадіжок, а також пов'язані з ними збитки стають важким тягарем, який лягає на плечі не тільки потерпілого, але й суспільства в цілому. Тому ні в кого не викликає сумніву, що доцільно застосовувати для захисту технічні засоби охоронної та пожежноїсигналізації.

Система охоронної сигналізації - використовується для надійного виявлення несанкціонованого проникнення на об'єкт, який знаходиться під охороною.

Система пожежної сигналізації - використовується для швидкого і надійного виявлення початку пожежі з допомогою того, що орієнтується на явища, які супроводжують пожежа - такі як виділення тепла, дим, невидимі продукти згоряння, інфрачервоне випромінювання і т. п., і активізує систему оповіщення.

Охоронно-пожежна сигналізація - багатофункціональна система, що включає системи охоронної та пожежноїсигналізації .

Система сигналізації складається з таких пристроїв як сповіщувачі (датчики), ППК, сирени, GSM-дозвонщики.

Сповіщувач - пристрій, який формує за допомогою певного сигналу про зміну певного контрольованого параметра навколишнього середовища. Таким параметрами може бути вібрація, тепло, характеристики електромагнітного поля і т. д.

Система охоронно-пожежної сигналізації складається з таких пристроїв:

  • Сповіщувачі (датчики)
  • Пульти приймально-контрольні ППК
  • GSM-дозвонщики
  • Світло-звукові сирени
  • Пульти централізованого спостереження (ПЦС)

Контакти
 Skype Me ™! Максим
 Skype Me ™! Роман
492019862
319441462
info@kaschtan.com
Вибір валюти

Наші розробки

TP transmitter TP transmitter
553 грн

КУ-1 КУ-1
196 грн

Грозозащіта-ГЗ-01 Грозозахист - ГЗ-01
128 грн

ВУР-1/4 ВУР-1/4
102 грн

Коммутатор-Д-2/4 Комутатор - Д-2/4
255 грн
Користувачі
Ласкаво просимо,Гість
Логін
Пароль
(реєстрація)
Відеореєстратори
Пошук від Google
Реклама
Copyright © 2001-2008 by ПП "Каштан", Україна. Всі права захищені.
Дозволяється републікування матеріалів сайту в Інтернеті з обов'язковим зазначенням посилання на сайт "Каштан"
Дизайн та програмування by "Каштан"
Карта сайту